MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Trappstege+pall 7198753
nr 719 8753
Trappstege+pall
modell äldre
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 10 oktober 2011
kl 18:22:30
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
500 kr
6